Eurasia Shop Design Fuarı

Mağaza, Market Donanımları ve Teknolojilerini bulabileceğiniz Eurasia Shop Design Fuarı 3-6 Eylül’de CNR Expo’da düzenlenecek. Marketler gibi tasarımın ve düzenin öne çıkacağı birçok alandan katılacak firma Eylül’de İstanbul’da buluşacak. Küçük veya büyük çaptaki marketler, restoranlar aynı zamanda birçok satın almacı, iç mimar ve market yöneticisi sektördeki ihtiyaçları en iyi şekilde giderecek çözümleri görmek için Eurasia Shop Design Fuarı ’ nda buluşacak. Birçok farklı ülkenin katılımıyla gerçekleşecek fuarda alıcı olarak da Türkiye Haricinde Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden temsilciler olacak.

Eurasia Shop Design Fuarı yer,tarih ve ziyaret saatleri aşağıda yer almaktadır.

Eurasia Shop Design Fuarı katılımcılarına yönelik sunduğumuz başlıca hizmetler Servis Hostesi Temini, Tercüman Hostes Temini, Stand Hostesi TeminiYiyecek Catering, İçecek Catering haricinde daha bir çok hizmetimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bize 0212 561 19 81 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

2006’dan bugüne edindiğimiz insan kaynakları ve organizasyon yönetimine yönelik tüm tecrübelerimizi siz müşterilerimize minimum risk, maksimum fayda sağlayabilecek şekilde sunmayı hedefliyoruz.

Eurasia Shop Design Fuarı Nerede – Ne Zaman?

  • Fuar Tarihleri : 3-6 Eylül 2015
  • Fuar Saatleri : 10:00 – 19:00
  • Fuar Alanı : CNR Expo (Yeşilköy)
  • Organizatör Firma : ITF Fuarcılık

Eurasia Shop Design Fuarı İhtiyaçları

Eurasia Shop Design Fuarı katılımcılarının fuarda ihtiyaç duyabileceği birçok hizmet Lanse Ajans tarafından sağlanabilmektedir.