Promotürk Fuarı

Promotürk Fuarı olarak bildiğimiz 30. Kurumsal İletişim ve Promosyon Ürünler Fuarı bu yıl 3-6 Eylül tarihleri arasında CNR Expo’da düzenleniyor. Şirketlerin promosyon ürünleri için önemli bir yeri olan bu fuarda başta Türkiye olmak üzere, büyük üreticilerle karşılaşıp, işinizde çok daha yenilikçi olacak çözümler bulabilirsiniz. Ortadoğu ve Avrupa’dan birçok alıcının da bulunacağı Promotürk Fuarı ile siz de firmanızın bu yöndeki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak ürünlere ve hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Promotürk Fuarı yer,tarih ve ziyaret saatleri aşağıda yer almaktadır.

Promotürk Fuarı katılımcılarına yönelik sunduğumuz başlıca hizmetler Servis Hostesi Temini, Tercüman Hostes Temini, Stand Hostesi TeminiYiyecek Catering, İçecek Catering haricinde daha bir çok hizmetimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bize 0212 561 19 81 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

2006’dan bugüne edindiğimiz insan kaynakları ve organizasyon yönetimine yönelik tüm tecrübelerimizi siz müşterilerimize minimum risk, maksimum fayda sağlayabilecek şekilde sunmayı hedefliyoruz.

Promotürk Fuarı Nerede – Ne Zaman?

  • Fuar Tarihleri : 3-6 Eylül 2015
  • Fuar Saatleri : 10:00 – 19:00
  • Fuar Alanı : CNR Expo (Yeşilköy)
  • Organizatör Firma : İTF Fuarcılık

Promotürk Fuarı İhtiyaçları

Promotürk Fuarı katılımcılarının fuarda ihtiyaç duyabileceği birçok hizmet Lanse Ajans tarafından sağlanabilmektedir.