Tunnel Expo

Tünelcilik faaliyetlerinde en etkin, en çok yatırımın yapıldığı ülkelerden birisi bugün Türkiye haline gelmiştir. Sektörde yapılan her yenilik, gerek projelerin tamamlanmasında olsun, gerek projede yer alanların iletişiminde olsun, sektörün büyümesine katkı sağlar, Tünelcilik Derneği de bunun için çalışıyor. Derneğin katkılarıyla 2014 yılında tünelcilik alanında ilk defa sadece böyle bir alanı kapsayacak bir fuar düzenlendi. Bu sene ikincisi düzenlenecek Tunnel Expo  sektörle ilgilenecek herkesi ağırlayacak. 27-29 Ağustos tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezini ziyaret ederek siz de tünelcilikle ilgili aradığınız birçok bilgiyi, teknolojiyi burada bulabilirsiniz.

Tunnel Expo yer,tarih ve ziyaret saatleri aşağıda yer almaktadır.

Tunnel Expo katılımcılarına yönelik sunduğumuz başlıca hizmetler Servis Hostesi Temini, Tercüman Hostes Temini, Stand Hostesi TeminiYiyecek Catering, İçecek Catering haricinde daha bir çok hizmetimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bize 0212 561 19 81 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

2006’dan bugüne edindiğimiz insan kaynakları ve organizasyon yönetimine yönelik tüm tecrübelerimizi siz müşterilerimize minimum risk, maksimum fayda sağlayabilecek şekilde sunmayı hedefliyoruz.

Tunnel Expo Nerede – Ne Zaman?

  • Fuar Tarihleri : 27-29 Ağustos 2015
  • Fuar Saatleri : 10:00 – 19:00
  • Fuar Alanı : İstanbul Fuar Merkezi (Yeşilköy)
  • Organizatör Firma : Demos Fuarcılık

Tunnel Expo İhtiyaçları

Tunnel Expo katılımcılarının fuarda ihtiyaç duyabileceği birçok hizmet Lanse Ajans tarafından sağlanabilmektedir.