İstanbul Water Expo

Su ve atık su teknolojileri üzerine yoğunlaşmış, bu alandaki öncü fuar olan İstanbul Water Expo su teknolojisinde ileri şirketleri bir araya getirerek sektörün en iyileriyle buluşmanızı sağlayacak. Sular için yapılan çözümlerde öncü merkezlerden birisi olan İstanbul’daki bu fuarda aynı zamanda yeni teknolojileri, farklı fikirleri ve geleceğe yönelik çözüm önerilerini bir arada bulabileceksiniz.

İstanbul Water Expo yer,tarih ve ziyaret saatleri aşağıda yer almaktadır.

İstanbul Water Expo katılımcılarına yönelik sunduğumuz başlıca hizmetler Servis Hostesi Temini, Tercüman Hostes Temini, Stand Hostesi TeminiYiyecek Catering, İçecek Catering haricinde daha bir çok hizmetimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bize 0212 561 19 81 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

2006’dan bugüne edindiğimiz insan kaynakları ve organizasyon yönetimine yönelik tüm tecrübelerimizi siz müşterilerimize minimum risk, maksimum fayda sağlayabilecek şekilde sunmayı hedefliyoruz.

İstanbul Water Expo Nerede – Ne Zaman?

  • Fuar Tarihleri : 3-5 Eylül 2015
  • Fuar Saatleri : 10:00 – 19:00
  • Fuar Alanı : İstanbul Fuar Merkezi (Yeşilköy)
  • Organizatör Firma : İFM

İstanbul Water Expo İhtiyaçları

İstanbul Water Expo katılımcılarının fuarda ihtiyaç duyabileceği birçok hizmet Lanse Ajans tarafından sağlanabilmektedir.