Adana Fuar Hostesi

Fuar Hostesi, fuar standınızdaki misafirlerinize ikram etmek istediğiniz yiyecek – içecek ürünlerinin hazırlanmasında ve servisinde, ziyaretçilerinizin karşılanmasında destek vermektedir. Fuar Hostesi kriter açısından dış görünümüne özen gösteren, hijyen kurallarına bağlı kalan, min. 1.60 cm boy, 34-38 beden arası kıyafet ölçüsüne sahiptir. Fuar alanında misafirlerinizi karşılayabilmek ve ağırlamak adına temin edeceğiniz Fuar Hostesi size fuar süresince oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Lanse Fuar Ajansı olarak part-time hostes personel kadromuzun büyük bir kısmı üniversite öğrencisi olmakla beraber, stand alanı dahilinde marka değerinize yakışacak, kurumsal çizginize adapte olabilecek personel seçimlerini başarılı bir şekilde yapmaktayız.

Adana Fuar Hostesi Ücretleri

Lanse Ajans, siz müşterilerimize Servis Hostesi temini konusundaki hizmet alımlarınızda hostes seçimi yapma imkanı da sağlayabilmektedir. Fakat part-time sektörü ve Servis Hostesi kadrosunun büyük bir kısmının üniversite öğrencisi olması sebebi ile hostes personellerin okul-sınav tarihleri fuar tarihleri ile denk düşebilmektedir. Bu yüzden siz müşterilerimizin Servis Hostesiseçimi konusunda ajansımıza insiyatif tanımanızdan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

2006’dan bugüne edindiğimiz insan kaynakları ve organizasyon yönetimine yöenlik tüm tecrübelerimizi siz müşterilerimize minimum risk, maksimum fayda sağlayabilecek şekilde sunmayı hedefliyoruz.

Standart Fuar Hostesi

TL11000gün
 • Min. 160 cm Boy
 • 34/38 Beden
 • Hostes Seçimi Yapılamıyor

B Kategori Fuar Hostesi

TL13000gün
 • Min. 165 cm Boy
 • 34/38 Beden
 • Hostes Seçimi Yapılabiliyor

A Kategori Fuar Hostesi

TL15000gün
 • Min. 172 cm Boy
 • 34/38 Beden
 • Hostes Seçimi Yapılabiliyor

Standart Fuar Hostesi

TL11000gün
 • Min. 1.60 cm Boy
 • 34/38 Beden

Sık Sorular Sorular

Lanse Ajans, farklı şehirlerde ikamet eden geniş part-time personel kadrosu ile başta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Gaziantep, Konya dahil olmak üzere Türkiye’nin neredeyse tamamında sizlere hizmet verebilmektedir.
Fuar Hostesi daha çok karşılama hizmetlerinde görevlendirilirken, Servis Hostesi ise ağırlama hizmetlerinde ön planda yer almaktadır. Dolayısı ile Fuar Hostesi‘nde fiziksel ve görsel kriter, Servis Hostesi‘nde ise pratik iş yapabilme ve ağırlama hizmetlerindeki tecrübesi değerlendirilir.
Sektörel talepler bayan personel yönünde eğilim gösterdiğinden dolayı kadromuz bayan hostes personel ağırlığında yapılanmıştır. Fakat nadiren de olsa müşterilerimizin oluşturduğu talepler için Erkek Servis Personeli temini de yapabilmekteyiz.
Günlük hostes personelin ücretine ek olarak %18 KDV ilave edilmektedir. Yemek masrafları firmanız tarafından çalışma alanında karşılanmaktadır. Talep edilmesi halinde tarafınıza yemek masrafı faturalandırması da yapılabilmektedir
Firmanız tarafından verilen özel bir kıyafet olmadığı takdirde, standart olarak tercihe göre siyah kumaş etek / pantolon, beyaz gömlek, siyah babet ayakkabı giyilmektedir.
Servis hosteslerinin günlük mesai saati maksimum 9 saat ile sınırlıdır 9 saati geçen çalışmalarda ekstra mesai ücreti yansıtılabilir.

Catering Menülerimizi İncelediniz Mi?

Catering Görsel 1

Kişi bazlı ve sınırsız fuar catering ikramlık menülerimiz ile bütçenize göre ihtiyaçlarınızı talep edebilirsiniz. Sayfayı İncele

Fuar Fırsatları