Stand Hostesi Görseli-1
Stand Hostesi Görseli-2
Stand Hostesi Görseli-3

Stand Hostesi

Stand Hostesi, fuar standınızdaki misafirlerinizi karşılama, kayıt alma, yönlendirme veya mevcut ürünlerinizin tanıtım ve bilgilendirilmesine yönelik destek vermektedir. Stand Hostesi kriter açısından dış görünümüne özen gösteren, fiziksel nitelikleri standart hosteslerden biraz daha ön planda, min. 1.70 cm boy, 34-38 beden arası kıyafet ölçüsüne sahiptir. Fuar alanında misafirlerinizi karşılayabilmek ve ağırlamak adına temin edeceğiniz Stand Hostesi size fuar süresince oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Lanse Fuar Ajansı olarak part-time hostes personel kadromuzun büyük bir kısmı üniversite öğrencisi olmakla beraber, stand alanı dahilinde marka değerinize yakışacak, kurumsal çizginize adapte olabilecek personel seçimlerini başarılı bir şekilde yapmaktayız.

Stand Hostesi Ücretleri

Lanse Ajans, siz müşterilerimize Stand Hostesi temini konusundaki hizmet alımlarınızda hostes seçimi yapma imkanı da sağlayabilmektedir. Fakat part-time sektörü ve Stand Hostesi kadrosunun büyük bir kısmının üniversite öğrencisi olması sebebi ile hostes personellerin okul-sınav tarihleri fuar tarihleri ile denk düşebilmektedir. Bu yüzden siz müşterilerimizin Stand Hostesiseçimi konusunda ajansımıza insiyatif tanımanızdan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

2006’dan bugüne edindiğimiz insan kaynakları ve organizasyon yönetimine yöenlik tüm tecrübelerimizi siz müşterilerimize minimum risk, maksimum fayda sağlayabilecek şekilde sunmayı hedefliyoruz.

Seçimsiz Stand Hostesi

TL11000gün
 • Min. 170 cm Boy
 • 34/38 Beden
 • Hostes Seçimi Yapılamıyor

B Kategori Stand Hostesi

TL14000gün
 • Min. 170 cm Boy
 • 34/38 Beden
 • Hostes Seçimi Yapılabiliyor

A Kategori Stand Hostesi

TL17000gün
 • Min. 175 cm Boy
 • 34/38 Beden
 • Hostes Seçimi Yapılabiliyor

Stand Hostesi

TL11000gün
 • Min. 1.70 cm Boy
 • 34/38 Beden

Sık Sorular Sorular

Lanse Ajans, farklı şehirlerde ikamet eden geniş part-time personel kadrosu ile başta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Gaziantep, Konya dahil olmak üzere Türkiye’nin neredeyse tamamında sizlere hizmet verebilmektedir.
Stand Hostesi ürün ve hizmetlerinizin sunumu, bilgilendirmesi ile birlikte aynı zamanda ziyaretçilerinize yönelik karşılanma ve yönlendirme hizmeti sunmaktadır.
Sektörel talepler bayan personel yönünde eğilim gösterdiğinden dolayı kadromuz bayan hostes personel ağırlığında yapılanmıştır. Fakat nadiren de olsa müşterilerimizin oluşturduğu talepler için Erkek Stand Personeli temini de yapabilmekteyiz.
Günlük hostes personelin ücretine ek olarak %18 KDV ilave edilmektedir. Yemek masrafları firmanız tarafından çalışma alanında karşılanmaktadır. Talep edilmesi halinde tarafınıza yemek masrafı faturalandırması da yapılabilmektedir
Firmanız tarafından verilen özel bir kıyafet olmadığı takdirde, standart olarak tercihe göre siyah kumaş etek / pantolon, beyaz gömlek, siyah babet ayakkabı giyilmektedir.
Stand hosteslerinin günlük mesai saati maksimum 9 saat ile sınırlıdır 9 saati geçen çalışmalarda ekstra mesai ücreti yansıtılabilir.

Catering Menülerimizi İncelediniz Mi?

Catering Görsel 1

Kişi bazlı ve sınırsız fuar catering ikramlık menülerimiz ile bütçenize göre ihtiyaçlarınızı talep edebilirsiniz. Sayfayı İncele

Fuar Fırsatları