Fuar Mankeni Görselleri
Fuar Mankeni Görselleri
Fuar Mankeni Görselleri

Fuar Mankeni

Fuar Mankeni, şıklığı ve görselliği ile  fuar standınızda dikkat çekmek, ürünlerinizin sergilenmesinde, tanıtılmasında destek vermektedir. Fuar Mankeni kriter açısından dış görünümüne özen gösteren, görselliği ön planda olan, min. 1.72 cm boy, 34-38 beden arası kıyafet ölçüsüne sahip bayanları kapsamaktadır.. Fuar alanında misafirlerinizi karşılayabilmek ve ürünlerinizin tanıtımı adına temin edeceğiniz Fuar Mankeni size fuar süresince standınızda oldukça dikkat çekecektir.

Lanse Fuar Ajansı olarak part-time hostes -manken kadromuzun büyük bir kısmı üniversite öğrencisi olmakla beraber, stand alanı dahilinde marka değerinize yakışacak, kurumsal çizginize adapte olabilecek personel seçimlerini başarılı bir şekilde yapmaktayız.

Fuar Mankeni Ücretleri

Lanse Ajans, siz müşterilerimize Fuar Mankeni temini konusundaki hizmet alımlarınızda manken seçimi yapma imkanı da sağlayabilmektedir. Fakat part-time sektörü ve Fuar Mankeni kadrosunun büyük bir kısmının üniversite öğrencisi olması sebebi ile manken bayanların okul-sınav tarihleri fuar tarihleri ile denk düşebilmektedir. Bu yüzden siz müşterilerimizin Fuar Mankeniseçimi konusunda ajansımıza insiyatif tanımanızdan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

2006’dan bugüne edindiğimiz insan kaynakları ve organizasyon yönetimine yöenlik tüm tecrübelerimizi siz müşterilerimize minimum risk, maksimum fayda sağlayabilecek şekilde sunmayı hedefliyoruz.

B Kategori Manken

TL20000gün
  • Min. 170 cm Boy
  • 34/38 Beden
  • Manken Seçimi Yapılabiliyor

A Kategori Manken

TL25000gün
  • Min. 175 cm Boy
  • 34/38 Beden
  • Manken Seçimi Yapılabiliyor

Fuar Mankeni

TL20000gün
  • Min. 1.70 cm Boy
  • 34/38 Beden

Sık Sorular Sorular

Lanse Ajans, farklı şehirlerde ikamet eden geniş part-time personel kadrosu ile başta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Gaziantep, Konya dahil olmak üzere Türkiye’nin neredeyse tamamında sizlere hizmet verebilmektedir.
Fuar Hostesi daha çok karşılama hizmetlerinde görevlendirilirken, Fuar Mankeni ise tanıtım hizmetlerinde ön planda yer almaktadır.
Sektörel talepler bayan personel yönünde eğilim gösterdiğinden dolayı kadromuz bayan hostes personel ağırlığında yapılanmıştır. Fakat nadiren de olsa müşterilerimizin oluşturduğu talepler için Erkek Fuar Mankeni temini de yapabilmekteyiz.
Günlük fuar mankeni ücretine ek olarak %18 KDV ilave edilmektedir. Yemek masrafları firmanız tarafından çalışma alanında karşılanmaktadır. Talep edilmesi halinde tarafınıza yemek masrafı faturalandırması da yapılabilmektedir
Firmanız tarafından verilen özel bir kıyafet olmadığı takdirde, şık bir elbise giyilmektedir.
Fuar Mankeninin günlük mesai saati maksimum 9 saat ile sınırlıdır 9 saati geçen çalışmalarda ekstra mesai ücreti yansıtılabilir.

Catering Menülerimizi İncelediniz Mi?

Catering Görsel 1

Kişi bazlı ve sınırsız fuar catering ikramlık menülerimiz ile bütçenize göre ihtiyaçlarınızı talep edebilirsiniz. Sayfayı İncele

Fuar Fırsatları