PET Fuarı

4.Evcil Hayvan Ürün, Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı olan PET Fuarı bu sene 3-6 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek. Fuarda evcil hayvanlarla ilgili profesyonel anlamda neye ihtiyacınız varsa dünyanın birçok yerinden katılacak katılımcılar sayesinde geniş çapta bilgi edinip yenilikleri takip edebileceksiniz. Veterinerler, hayvanat bahçeleri, pet bakım merkezleri gibi çeşitli işletmelerin katılacağı bu fuarda mamalardan aksesuarlara kadar evcil hayvanlarla ilgili tüm ürün çeşitliliğini görebileceksiniz.

PET Fuarı yer,tarih ve ziyaret saatleri aşağıda yer almaktadır.

PET Fuarı katılımcılarına yönelik sunduğumuz başlıca hizmetler Servis Hostesi Temini, Tercüman Hostes Temini, Stand Hostesi TeminiYiyecek Catering, İçecek Catering haricinde daha bir çok hizmetimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bize 0212 561 19 81 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

2006’dan bugüne edindiğimiz insan kaynakları ve organizasyon yönetimine yönelik tüm tecrübelerimizi siz müşterilerimize minimum risk, maksimum fayda sağlayabilecek şekilde sunmayı hedefliyoruz.

PET Fuarı Nerede – Ne Zaman?

  • Fuar Tarihleri : 3-6 Eylül 2015
  • Fuar Saatleri : 10:00 – 19:00
  • Fuar Alanı : İstanbul Fuar Merkezi (Yeşilköy)
  • Organizatör Firma : Ulusal Fuarcılık

PET Fuarı İhtiyaçları

Pet Fuarı katılımcılarının fuarda ihtiyaç duyabileceği birçok hizmet Lanse Ajans tarafından sağlanabilmektedir.