Safety & Health Fuarı

Safety & Health Fuarı iş sağlığı ve güvenliği teknolojileriyle iş güvenliğinde en iyi çözümleri arayanlar için yeniden başlıyor. 10-13 Eylül 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuar iş sağlığı güvenliği uzmanından çalışana kadar iş güvenliğine dikkat etmesi gereken herkese hitap ediyor. İş sağlığı ve güvenliğinin yasayla güvence altına alınmasından sonra çok daha fazla bir kitleye hitap etmeye başlayan Safety & Health Fuarı ile farklı işlevdeki koruyucu iş kıyafetlerinden, hijyen ekipmanlarına, sağlık ve sigorta servislerine kadar güvenliğinizi sağlayacak, firmanızın bu konuda çok daha öncü konumuna taşıyacak birçok hizmeti bir arada bulabileceksiniz.

Safety & Health Fuarı yer,tarih ve ziyaret saatleri aşağıda yer almaktadır.

Safety & Health Fuarı katılımcılarına yönelik sunduğumuz başlıca hizmetler Servis Hostesi Temini, Tercüman Hostes Temini, Stand Hostesi TeminiYiyecek Catering, İçecek Catering dahil daha bir çok hizmetimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bize 0212 561 19 81 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

2006’dan bugüne edindiğimiz insan kaynakları ve organizasyon yönetimine yönelik tüm tecrübelerimizi siz müşterilerimize minimum risk, maksimum fayda sağlayabilecek şekilde sunmayı hedefliyoruz.

Safety & Health Fuarı Nerede – Ne Zaman?

  • Fuar Tarihleri : 3-6 Eylül 2015
  • Fuar Saatleri : 10:00 – 19:00
  • Fuar Alanı : CNR Expo (Yeşilköy)
  • Organizatör Firma : E Uluslararası Fuar

Safety & Health Fuarı İhtiyaçları

Safety & Health Fuarı katılımcılarının fuarda ihtiyaç duyabileceği birçok hizmet Lanse Ajans tarafından sağlanabilmektedir.