SIGN İstanbul Fuarı

Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı Sign İstanbul Fuarı bu sene 10-13 Eylül’de Tüyap Fuar Merkezinde gerçekleşecek. Reklamcılık ve baskı sektöründe yer alanların ilgi göstereceği Sign İstanbul’da HP, Fujifilm gibi dünyada bu alanda isim yapmış firmalar yer alacak. İlk kez bu sene 3D baskı da fuarda yer alan teknolojilerden olacak. Baskı teknolojilerinden, gerekli ekipmanlara kadar geniş yelpazede baskı teknolojisinin yer alacağı bu fuarda farklı ülkelerden katılımcılarla çok daha gelişmiş tekniklere adım atabilirsiniz.

Sign İstanbul Fuarı yer,tarih ve ziyaret saatleri aşağıda yer almaktadır.

Sign İstanbul Fuarı katılımcılarına yönelik sunduğumuz başlıca hizmetler Servis Hostesi Temini, Tercüman Hostes Temini, Stand Hostesi TeminiYiyecek Catering, İçecek Catering dahil olmak üzere daha bir çok hizmetimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bize 0212 561 19 81 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

2006’dan bugüne edindiğimiz insan kaynakları ve organizasyon yönetimine yönelik tüm tecrübelerimizi siz müşterilerimize minimum risk, maksimum fayda sağlayabilecek şekilde sunmayı hedefliyoruz.

SIGN İstanbul Fuarı Nerede – Ne Zaman?

  • Fuar Tarihleri : 10-13 Eylül 2015
  • Fuar Saatleri : 10:00 – 19:00
  • Fuar Alanı : Tüyap Beylikdüzü (İstanbul)
  • Organizatör Firma : İFO Fuarcılık

SIGN İstanbul Fuarı İhtiyaçları

SIGN İstanbul Fuarı katılımcılarının fuarda ihtiyaç duyabileceği birçok hizmet Lanse Ajans tarafından sağlanabilmektedir.