Tercüman Hostes Görseli-3
Tercüman Hostes Görseli-2
Tercüman Hostes Görseli-1

Tercüman Hostesi

Tercüman Hostes, fuar standınızı ziyaret eden yabancı misafirleriniz ile sizin aranızda tercümanlık vasfı ile iletişim kurmanızı sağlamanıza destek vermektedir. Aynı zamanda ikram etmek istediğiniz yiyecek – içecek ürünlerinin hazırlanmasında ve servisinde de destek vermektedir. Tercüman Hostes kriter açısından dış görünümüne özen gösteren, hijyen kurallarına bağlı kalan, En az bir yabancı dili iyi seviyede konuşabilen, min. 1.60 cm boy, 34-38 beden arası kıyafet ölçüsüne sahip bayanları kapsamaktadır. Fuar alanında misafirlerinizi karşılayabilmek, ağırlamak ve yabancı misafirleriniz ile aranızd iletişim kurabilmeniz adına temin edeceğiniz Tercüman Hostes size fuar süresince oldukça kolaylık sağlayacaktır. Yaygın olarak kadromuzda İngilizce Tercüman Hostes, Almanca Tercüman Hostes, Rusça Tercüman Hostes, Arapça Tercüman Hostes ve Farsça Tercüman Hostes bulunmaktadır.

Lanse Fuar Ajansı olarak part-time hostes personel kadromuzun büyük bir kısmı üniversite öğrencisi olmakla beraber, stand alanı dahilinde marka değerinize yakışacak, kurumsal çizginize adapte olabilecek personel seçimlerini başarılı bir şekilde yapmaktayız.

Tercüman Hostes Ücretleri

Lanse Ajans, siz müşterilerimize Tercüman Hostes temini konusundaki hizmet alımlarınızda hostes seçimi yapma imkanı da sağlayabilmektedir. Fakat part-time sektörü ve Tercüman Hostes kadrosunun büyük bir kısmının üniversite öğrencisi olması sebebi ile hostes personellerin okul-sınav tarihleri fuar tarihleri ile denk düşebilmektedir. Bu yüzden siz müşterilerimizinTercüman Hostes seçimi konusunda ajansımıza insiyatif tanımanızdan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

2006’dan bugüne edindiğimiz insan kaynakları ve organizasyon yönetimine yöenlik tüm tecrübelerimizi siz müşterilerimize minimum risk, maksimum fayda sağlayabilecek şekilde sunmayı hedefliyoruz.

Seçimsiz İngilizce Tercüman Hostes

TL14000gün
 • Min. 160 cm Boy
 • 34/38 Beden
 • Hostes Seçimi Yapılamıyor

İngilizce Tercüman Hostes

TL15000gün
 • Min. 160 cm Boy
 • 34/38 Beden
 • Hostes Seçimi Yapılabiliyor

Rusça - Arapça Tercüman Hostes

TL18000gün
 • Min. 160 cm Boy
 • 34/38 Beden
 • Hostes Seçimi Yapılabiliyor

Çift Dil Tercüman Hostes

TL20000gün
 • Min. 160 cm Boy
 • 34/38 Beden
 • Hostes Seçimi Yapılabiliyor

İngilizce Tercüman Hostes

TL14000gün
 • Min. 1.60 cm Boy
 • 34/38 Beden

Sık Sorular Sorular

Lanse Ajans, farklı şehirlerde ikamet eden geniş part-time personel kadrosu ile başta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Gaziantep, Konya dahil olmak üzere Türkiye’nin neredeyse tamamında sizlere hizmet verebilmektedir.
Sektörel talepler bayan personel yönünde eğilim gösterdiğinden dolayı kadromuz bayan hostes personel ağırlığında yapılanmıştır. Fakat nadiren de olsa müşterilerimizin oluşturduğu talepler için Erkek Tercüman Personel temini de yapabilmekteyiz.
Günlük hostes personelin ücretine ek olarak %18 KDV ilave edilmektedir. Yemek masrafları firmanız tarafından çalışma alanında karşılanmaktadır. Talep edilmesi halinde tarafınıza yemek masrafı faturalandırması da yapılabilmektedir
Firmanız tarafından verilen özel bir kıyafet olmadığı takdirde, standart olarak tercihe göre siyah kumaş etek / pantolon, beyaz gömlek, siyah babet ayakkabı giyilmektedir.
Tercüman hosteslerin günlük mesai saati maksimum 9 saat ile sınırlıdır 9 saati geçen çalışmalarda ekstra mesai ücreti yansıtılabilir.

Catering Menülerimizi İncelediniz Mi?

Catering Görsel 1

Kişi bazlı ve sınırsız fuar catering ikramlık menülerimiz ile bütçenize göre ihtiyaçlarınızı talep edebilirsiniz. Sayfayı İncele

Fuar Fırsatları